Start  /  O nas  /  Nasza kadra

Nasza kadra

mgr Katarzyna Juras

Ukończyła Europejską Akademię Sztuk w Warszawie, wydział grafiki. Zajmuje się projektowaniem okładek do książek dla wielu polskich wydawnictw oraz grafiką użytkową (layouty czasopism, plakaty, katalogi, logotypy). W wolnych chwilach maluje i projektuje książki artystyczne. Członek Zarządu Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków.

 

mgr Żaneta Kołodzińska

Jestem nauczycielem matematyki, lubię pracować z młodzieżą. Wolny czas spędzam aktywnie - podróżuję, uprawiam turystykę górską.

mgr Anna Trojanowska

Magister sztuki w zakresie grafiki i pedagogiki artystycznej. Studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu M. Kopernika. Ukończone również studia podyplomowe z Informatyki i Pedagogiki Zdolności. Uprawia rysunek, malarstwo i zajmuje się pedagogiką artystyczną. Wielu podopiecznych z jej pracowni było laureatami konkursów krajowych i międzynarodowych. Jest członkiem założycielem Stowarzyszenia Pastelistów Polskich, była członkiem zarządu sekcji grafiki przy OW ZPAP. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą (Paryż, Clermont-Ferrand). Miała również wystawy indywidualne. Prace w zbiorach prywatnych i instytucjach w kraju i za granicą.